תערוכת צילומים תודעה מרץ 2018

'מעבר לתודעה' תערוכת צילומים ייחודית

מעבר לתודעה, תערוכת צילומים מיוחדת

עמותת 'תודעה' מקיימת תערוכת צילומים להעלאת המודעות לתופעת הזנות, נזקיה והשפעתה על החברה הישראלית, ובמטרה לגייס משאבים להמשך פעילותנו.

בכל רגע נתון כ-15,000 נשים, גברים, קטינות וקטינים משועבדים בתעשיית הזנות בישראל, המייעדת להם מסלול חיים טרגי שמעטים מצליחים למצוא ממנו מוצא. בהיותה גלויה ליודעי דבר אך סמויה מן העין התופעה נדחקת מסדר היום הציבורי וכך הופכת לבעיה של מישהי או מישהו אחר, אבל לא שלנו.

עמותת 'תודעה' קיימת משנת 2002 ומהווה מרכז ידע והסברה מוביל במאבק בצריכת זנות.

ליבת הפעילות שלנו היא סדנאות חינוכיות לנוער ולצעירים להעלאת המודעות לתופעת הזנות ולנזקיה. צריכת זנות וכניסה לרצף של זנות מתחילה בגיל צעיר מאוד, ובכל מקום, נערות שמשודלות לשלוח תמונות עירום תמורת ג'ינס, נערות שמתבקשות לבוא חשוף לעבודת מלצרות כי זה מביא יותר טיפים ומצד שני נערים שמגיל 14 כבר צורכים זנות באופנים שונים. בסדנאות אנחנו מייצרות אצל הנוער חשיבה ביקורתית כלפי סיטואציות מהסוג הזה, מבררות איתם ביחד איפה הקווים האדומים והגבולות שלהם/ן, מה אנחנו מוכנים למכור ומה לא, מה זה בסדר לקנות ומה לא ומנסות להוביל לתפיסה ערכית שא.נשים הם לא מוצר צריכה. זנות- אנחנו לא קונים את זה!

בחודש מרץ הקרוב, לכבוד יום האישה הבינלאומי, נקיים תערוכת צילומים ייחודית אשר תציג את סיפורה של תופעת הזנות המצויה מתחת לרדאר התודעתי, בהשתתפות הצלמים המובילים בישראל, ביניהם אלכס ליבק, דוד עדיקא, גולי כהן, אביר סולטן, קרן גנור ועוד רבים וטובים. כולם תרמו עבודותיהם למען התערוכה. בערב השקת התערוכה ייקחו חלק חברי וחברות כנסת פעילים בנושא, אנשי ציבור, תקשורת, האמנים עצמם, אספני אמנות ועוד. הצילומים יועמדו למכירה, וכך גם קטלוג התערוכה, וכל ההכנסות יתרמו לעמותת 'תודעה' לטובת המאבק בתופעת הזנות ובהשלכותיה הקשות.

תודות גדולות:
לאסף מטרסו המנהל האמנותי
לשני מלניק על העיצוב
לרותם פלג על עיצוב הלוגו החדש
לגיל ביטון על ההפקה
לקן הקוקיה על האירוח של התערוכה
ולכל הצלמים שהתגייסו ותרמו את עבודותיהם לתערוכה
על מנת לכסות את עלויות התערוכה ולהרחיב את הפעילות החינוכית שלנו פתחנו קמפיין מימון המונים.
מוזמנים להיכנס ולתמוך ב'מעבר לתודעה' ובפעילות העמותה, פעילות למניעת ניצול מיני של בני ובנות נוער ומניעת צריכת זנות.
 לקמפיין לחצו כאן
חלק מתשורות הקמפיין:
      
   

בעמותת תודעה רואים בזנות תופעה שמשמעה ניצול בני אדם, גברים ונשים כאחד. בחסות המעטה הציני של "חופש העיסוק", נשים וגברים הלכודים בזנות נפגעים בדרכים בלתי הפיכות בגופם ובנפשם. קרא עוד

עזרו לנו לממש את מטרות העמותה ולהשפיע!
תרמו עכשיו לעמותת תודעה

טלפון: 03-9099119

ת.ד. 33290 תל אביב

hasbara@todaango.org.il