תרומות

ENGLISH

עמותת מכון תודעה פועלת למאבק בתופעת הזנות והסחר לזנות בבני אדם. העמותה מעניקה תמיכה וסיוע לנשים ולגברים במעגל הזנות ולמי שיצאו מהמעגל. אנו מעבירים הרצאות וסדנאות לציבור הרחב, עובדים בשיתוף עם גורמי רווחה ושיקום ופועלים באמצעי התקשורת והמדיה. כל זאת במטרה ללמד על אודות תופעת הזנות ומאפייניה, לנפץ מיתוסים ותפיסות שגויות, וליצור שינוי תודעתי ביחס לתופעת הזנות. העמותה פועלת לאכיפת חוקים שמטרתם לצמצם את היקפי הזנות והסחר לזנות, לקידום הטלת אחריות פלילית על לקוחות הזנות,  להגדלת והרחבת המשאבים והאמצעים לטיפול ולשיקום נשים במעגל הזנות וליצירת מענים  לטיפול ולשיקום גברים במעגל הזנות.

בכל יום נכנסים למעגל הזנות ילדים וילדות צעירים. מרביתם עברו התעללות מינית או פגיעה נפשית ולא זכו לעזרה. בכניסתם למעגל הזנות הם נידונים לחיים מלאי כאב, פגיעה פיזית ונפשית, השפלה, וסיכון חיים של ממש.

על ידי חינוך והסברה, שינוי מדיניות ואכיפה, נוכל לעשות את השינוי. נוכל לצמצם את צריכת הזנות, להגביר את האכיפה כנגד סרסרות ושידול לזנות, להגביר את האמצעים ואת משאבי השיקום ולתת לנשים וגברים שנקלעו למעגל הזנות הזדמנות שנייה לחיים.

בעזרתכם נוכל לממש את מטרות העמותה ולהשפיע!

לתרומות לעמותה

  • ניתן להפקיד תרומה ישירות לחשבון הבנק של עמותת "מהפך תודעתי" ע.ר. 58-039-638-0, פרטי חשבון הבנק: בנק לאומי, סניף קרית מלאכי, (985) -3264496.
  • באמצעות טלפון למשרדי העמותה בטלפון: 03-9099119.
  • באמצעות כרטיס אשראי – לתרומה חודשית קבועה בתהליך תרומה מאובטח בפייפאל (פייפאל מדבר בעברית בלשון זכר בלבד, כמובן שאנו פונות לשני המינים).
  • באמצעות כרטיס אשראי – לתרומה חד פעמית של כל סכום שהוא בתהליך תרומה מאובטח  בפייפאל (ושוב, פייפאל מדבר בעברית בלשון זכר בלבד, כמובן שאנו פונות לשני המינים).
התרומה מוכרת לצרכי מס לאזרחי ישראל לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, מספר רישום עמותה  580396380

 

בעמותת תודעה רואים בזנות תופעה שמשמעה ניצול בני אדם, גברים ונשים כאחד. בחסות המעטה הציני של "חופש העיסוק", נשים וגברים הלכודים בזנות נפגעים בדרכים בלתי הפיכות בגופם ובנפשם. קרא עוד

עזרו לנו לממש את מטרות העמותה ולהשפיע!
תרמו עכשיו לעמותת תודעה

טלפון: 03-9099119

ת.ד. 33290 תל אביב

todaa.hasbara@gmail.com