ארכיון מרץ 2014

אירוע תקיפה של טרנסג'נדריות בזנות, הארץ 23/3/14

ביום שני, ה-17 במארס בשעת חצות, התרחש אירוע תקיפה של טרנסג'נדריות העובדות בזנות בתחנה המרכזית בתל-אביב. פאולה, טרנסג'נדרית, בשנות ה-20 לחייה, שהותקפה ונדקרה באירוע משחזרת: "הגיעו שני גברים רכובים על אופנוע לבן למתחם הזנות בתחנה המרכזית. הם ירדו מהאופנוע, אבל לא הורידו את הקסדות והתקרבו אלי ואל חברה שלי. אחד מהם שאל אותי 'כמה זה עולה?' נלחצתי מזה שהם לא מורידים את הקסדות ושהפנים שלהם מכוסות. זה עורר את החשד שלי ומהפחד אמרתי לו שאני לא עובדת בזנות.

לקריאה...

כפר האבודות, ידיעות אחרונות 21/3/14

הן נמלטות אחרי שעברו התעללות מינית או נפשית ומגיעות לבדן, בחוסר כל, אל הערים הגדולות, בעיקר המעורבות. כך נוצרה בשנים האחרונות עלייה מדאיגה במספר הנערות המגזר הערבי שעוסקות בזנות. שוש מולא פותחת צוהר לתופעה החברתית המטלטלת את החברה הערבית, ומתארת את המלכודת של הבנות שעבורן כל יום ברחוב הוא גהנום, אבל לחזרה הביתה עלולה להיות משמעות אחת – גזר דין מוות.

לקריאה...

זנות כחול־לבן, הארץ 17/3/14

מתחילת שנות ה-90 ועד אמצע שנות האלפיים התבססה תעשיית המין הישראלית על סחר בנשים משטחי ברית המועצות לשעבר. רק בעקבות דו"ח חמור של משרד החוץ האמריקאי בנושא סחר בבני אדם מ–2001, שדירג את ישראל בדרגה הנמוכה ביותר, השלישית, וכלל איום לשלילת סיוע כלכלי, החלה ישראל לנקוט צעדים נמרצים למיגור התופעה.

לקריאה...

הפנים העצובות של מיסוד הזנות, YNET16/3/14

הרציונל מאחורי רעיון המיסוד הוא שתופעת הזנות היא רעה חולה משחר ההיסטוריה. השיח הזה מתנער מהגיהינום שעובר על העוסקות בתחום

לקריאה...

Trafficking and Prostitution – and the Differences that Don’t Exist

Trafficking and Prostitution are two areas that are very easy to separate; and they would be, as they are inhabited by two groups of women whose experience is characterised by two different kinds of coercion, two different kinds of force.

לקריאה...
עמוד 1 מתוך 612345...לסוף »

בעמותת תודעה רואים בזנות תופעה שמשמעה ניצול בני אדם, גברים ונשים כאחד. בחסות המעטה הציני של "חופש העיסוק", נשים וגברים הלכודים בזנות נפגעים בדרכים בלתי הפיכות בגופם ובנפשם. קרא עוד

עזרו לנו לממש את מטרות העמותה ולהשפיע!
תרמו עכשיו לעמותת תודעה

טלפון: 03-9099119

ת.ד. 33290 תל אביב

hasbara@todaango.org.il