ארה”ב

מחקר חדש: גברים שמשלמים על זנות הם גברים אלימים יותר 31.08.2015

מחקר שפורסם ב-31.8 מצא שגברים ששילמו על זנות גילוי דפוסי אלימות ברמה גבוהה יותר מגברים שמעולם לא שילמו על זנות. עוד מצא המחקר שלגברים שצורכים זנות יש דעות שליליות יותר על נשים בזנות, וכי הם חולקים דפוסי אישיות משותפים עם גברים בעלי נטיות אנטי-סוציאליות ואלימות. גברים ששילמו על זנות גם דיווחו על שיעורים גבוהים יותר של אונס ועל נטייה לביצוע אלימות מינית. המחקר משותף לחוקרים מאוניברסיטאות קליפורניה, סן דייגו, ומרכז מחקר הזנות בסן פרנסיסקו, ומנה שתי קבוצות השוואה של גברים עם 101 נבדקים בכל קבוצה. נערך באזור בוסטון, ארה"ב.

לקריאה...

ברנדה מיירס-פאוול: 25 שנותיי בזנות. 30.06.15 מתורגם מה-BBC

Download (PDF, 456KB)לקריאה...

More ‘Johns’ being arrested in Worcester as police crack down on sex demand 24/12/14

"…Gemme said the department recognizes that arresting Johns "has the greater potential to shrink or destroy the market for this illegal activity. Community efforts in identifying and providing social services for women victimized by prostitution are a critical part of any long-term strategy."

לקריאה...

עד 155 שנות מאסר: הפך גברים לעבדי מין MAKO 15/4/15

אנדרס יאנוש וואס בן ה-25 עומד בפני 155 שנות מאסר, לאחר ששידל גברים להגיע לניו יורק שם החרים להם את הדרכונים, הפך אותם לעבדי מין ואילץ אותם לקיים יחסים עם לקוחות מזדמנים 20 שעות ביממה

לקריאה...

Editorial: ‘Buyer Beware’ program a much-needed step toward protecting sex-trade victims 16/10/14

King County law enforcement officials are taking the right steps to address the demand side of the region’s sex trafficking crisis.

לקריאה...
עמוד 1 מתוך 612345...לסוף »

בעמותת תודעה רואים בזנות תופעה שמשמעה ניצול בני אדם, גברים ונשים כאחד. בחסות המעטה הציני של "חופש העיסוק", נשים וגברים הלכודים בזנות נפגעים בדרכים בלתי הפיכות בגופם ובנפשם. קרא עוד

עזרו לנו לממש את מטרות העמותה ולהשפיע!
תרמו עכשיו לעמותת תודעה

טלפון: 03-9099119

ת.ד. 33290 תל אביב

hasbara@todaango.org.il