גברים

עד 155 שנות מאסר: הפך גברים לעבדי מין MAKO 15/4/15

אנדרס יאנוש וואס בן ה-25 עומד בפני 155 שנות מאסר, לאחר ששידל גברים להגיע לניו יורק שם החרים להם את הדרכונים, הפך אותם לעבדי מין ואילץ אותם לקיים יחסים עם לקוחות מזדמנים 20 שעות ביממה

לקריאה...

זנות, סמים וחיים ברחוב: הצד האפל של הקהילה, מאקו 10/6/14

כ-25% מבני הנוער שעוסקים בזנות הם להט"בים, שעושים את זה בשביל כסף, מקום לישון או כרטיס למסיבה, וגם בקהילה הטרנסית זנות נפוצה בעיקר כדי לממן ניתוח. האם קהילת הלהט"ב מעודדת צריכת מין? האם היא סובלנית לנושא או יוצאת נגדו? "הגיע הזמן שנדבר על זה", אומרות משתתפות אקספו גאווה, "צרכני המין הם לא אנשים רעים, הם פשוט לא מבינים מה זה ולא מודעים לנזקים של מעשים כאלה"

לקריאה...

גן עדן – מותו של גיבור הסרט "גן", הארץ 14/5/14

החושך הזדחל והעמיק וצבע בשחור את התחנה המרכזית הישנה. הוא ניאות לדבר למרות העייפות הניכרת של לילה ללא שינה. לרגע נדמה לנווד עייף ומאובק והיה ניכר שהוא שמח להפסקה מהמרדף המתיש אחר לקוחות. שקענו בשיחה ומהר מאוד התגלה לי שהוא מספר מחונן מטבע ברייתו, דברן מוכשר ושובה לב. השיחה התארכה והעמיקה. הוא התעלם ממכוניות הלקוחות שהקיפו אותנו, הפנה אליהם את גבו בבוז. בחושך של התחנה המרכזית התבהר לי אט אט שהבחור הצעיר שנענה לדבר איתי בלב שלם הוא מוותיקי עובדי הזנות, בוגר "הגן" – גן החשמל, שבתחילת שנת אלפיים רחשה בו סצנת הזנות ממין זכר. הוא נמנע מלספר לי בשיחה הזאת שהוא גיבור הסרט התיעודי "גן" (בימוי: רותי שץ ועדי ברש; מוסיקה: אורי פרוסט).

לקריאה...

"זנות זה לא מקצוע, אפשר לצאת מזה", מגזין מאקו 6/11/11

בשולי הקהילה העליזה, בצמתים חשוכים ובגינות ציבוריות, הם מסתובבים: בני נוער שמתגלגלים לעולם הזנות. פרויקט "ערים בלילה" של עמותת "עלם" מושיט יד לנערים הללו ומחלץ אותם מהרחוב. "תרימו טלפון, נדבר על הכל בלי להתחייב על כלום", אומרת רעות גיא, מנהלת בעמותה.

לקריאה...

Lesbian, Gay, Bisexual and Transgender Youth – An Epidemic of Homelessness

Download (PDF, 3.41MB)לקריאה...
עמוד 1 מתוך 212

בעמותת תודעה רואים בזנות תופעה שמשמעה ניצול בני אדם, גברים ונשים כאחד. בחסות המעטה הציני של "חופש העיסוק", נשים וגברים הלכודים בזנות נפגעים בדרכים בלתי הפיכות בגופם ובנפשם. קרא עוד

עזרו לנו לממש את מטרות העמותה ולהשפיע!
תרמו עכשיו לעמותת תודעה

טלפון: 03-9099119

ת.ד. 33290 תל אביב

hasbara@todaango.org.il